Piet Boon

Piet Boon - Concrete

Piet Boon jest znany na całym świecie za niewiarygodne wyrafinowanie w swoich projektach. Wszechstronny, ale równocześnie elegancki i klasyczny styl Piet Boon’a łączy naturalne materiały ze stonowanej palety kolorów osiągając bezkonkurencyjny wygląd, który jest autentyczny w każdym calu. Jego dbałość o szczegóły i estetykę można odnaleźć w domach prywatnych, domach na plaży, sklepach, hotelach, przestrzeni publicznych i w licznych projektach na całym świecie.
Piet Boon: „Byliśmy absolutnie zaskoczeni, kiedy po raz pierwszy odwiedziliśmy NLXL. Metody produkcji, poziom jakości, unikalne doświadczenia firmy i pasja otworzyły nam oczy. Jesteśmy bardzo dumni z naszej tapety ze strukturą betonu. Wynik jest niesamowity pod każdym względem. Trzeba naprawdę je dotknąć, by poczuć różnicę z prawdziwą strukturą.
Beton ze swoim surowym, stonowanym charakterem jest jednym z moich ulubionych materiałów. A teraz mamy do dyspozycji te wspaniałe tapety, które pozwalają każdemu na przekształcenie przestrzeni, poprzez pokrycie ścian lub sufitów.”